CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı

DENİZLİ(İHA) – Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim koordinasyon merkezini açtı. Seçim Koordinasyon Merkezi alanını hınca hınç dolduran vatandaşın coşkusu görülmeye değerdi.

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, İstiklal Caddesi’nde bulunan seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, il teşkilatı, ilçe belediye başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Açılışta, Pamukkale’de değişim isteyen vatandaşlara seslenen Ertemur; “Kaderine terkedilmiş bir Pamukkale var. Ama artık yeter diyoruz. Bu sorumsuzluğa vurdumduymazlığa bir son vermek için yola çıkıyoruz. Pamukkale’yi hak ettiği hizmetle tanıştırmak için kolları sıvadık, biz hazırız. Şeffaf bir başkan olacağını ifade eden CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ertemur “Bugün burada emeği bir şirketin insafına bırakılmış Uzunpınar’ın kekik kokusu var! Asmalıevler’in, Hürriyet’in çamurlu ayakları var! Bugün burada kaderine terkedilmiş bir Pamukkale var. Ama artık yeter diyoruz! Bu sorumsuzluğa vurdumduymazlığa bir son vermek için yola çıkıyoruz. Pamukkale’yi bütün renkleri ile birlikte yaşayan hemşehrilerimize vermek için yola çıkıyoruz. Belediyecilik hizmet işidir, vicdan işidir, aşk işidir. Bunun çok güzel örnekleri var. Bakın bir cadde, bir meydan, bu şehri ikiye böldü. Bir taraf yeşilin, konforun ve sosyal belediyeciliğin rengine bürünürken diğer taraf çamurda, karanlıkta kaldı. Merkezefendi ve Pamukkale’yi anlatıyorum sizlere. Biz bugün karanlıktaki Pamukkale’yi aydınlatmaya geliyoruz! Pamukkale’mizi Halk Ekmeğe kavuşturacağımızın sözünü vermeye geldim! Bakın her yıl belediye bütçesini, alacağını vereceğini, çarşaf çarşaf belediye binasına asarak vatandaşı ile paylaşan bir belediye Honaz Belediyesi var. Ben de bugün size adil, şeffaf ve hesap verebilen bir belediye başkanı olacağımın sözünü vermeye geldim” şeklinde konuştu.

“Pamukkale’yi hak ettiği hizmetle tanıştırmak için kolları sıvadık”

Pamukkale’mizin 61 mahallesinde kendimizi anlatmak, projelerimizi duyurmak için sahadayız. Rant odaklarına değil, Pamukkale halkına hizmet edecek bir belediyeciliğin sözünü vermeye geldim. Milletvekilliği yaptım. Ankara’da memleketim için bir dizi çalışmalarda bulundum. Ancak içimde her daim daha fazlası vardı. Daha çok hemşerime hizmet edebilme hayalim vardı. İnşallah bu dönem de hepimizin hayalindeki Pamukkale’ye hizmet etme şansına sahip olacağım. Bugün adını dünyaya duyuran Pamukkale’mizde, sene olmuş 2024, hala yol sorunu yaşıyoruz. Peki yaşanılır bir Pamukkale’yi nasıl inşa edeceğiz? Paranın sahibi sizsiniz. Sizlerden alınan vergilerle hizmetler yapılıyor. Sizlere sormadan, tek başımıza ‘ben yaptım oldu’ anlayışına son vermek için bu yola çıktık. Bütçemizi hazırlarken sizlere soracağız. Mahalle mahalle dolaşıp, muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz. Birlikte gönüllerimizi birleştireceğiz. Kadınlara, çocuklarımıza, gençlerimize, özel insanlarımıza, işsizlerimize, emeklilerimize, çiftçilerimize, üreticilerimize, sokaktaki canlarımıza huzurlu ve mutlu yaşayabilecekleri bir Pamukkale’yi birlikte inşa edeceğiz. Sizlerle birlikte biz Pamukkale’yi hak ettiği hizmetle tanıştırmak için kolları sıvadık. Biz hazırız, eğer siz de hazırsanız, buyurun başlayalım” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x